Przepraszamy, ta oferta pracy jest już nieaktualna !
Sorry, this job offer is no longer available !

Inżynier ds. Analiz Wytrzymałościowych Nr ref: 6542

Koncern MTU Aero Engines zatrudnia 8,5 tys. pracowników; jest jednym z największych na świecie producentów zespołów napędowych dla samolotów. MTU Aero Engines Polska rozpoczęło swoją działalność w 2008 roku. Nowoczesny zakład produkcyjny wraz z centrum badawczo-rozwojowym zlokalizowany jest w Tajęcinie k. Rzeszowa – stolicy polskiego przemysłu lotniczego. Polski oddział prowadzi prace badawcze, produkcję najwyższej klasy komponentów silników lotniczych, montaż modułów oraz naprawy części układów napędowych.

Region:
Tajęcina, podkarpackie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 5 lat doświadczenia zawodowego w podobnym obszarze
  • Wiedza z zakresu mechaniki ogólnej, wytrzymałości materiałów, teorii plastyczności oraz zagadnień wytrzymałości zmęczeniowej
  • Znajomość MES oraz umiejętność posługiwania się oprogramowaniem CAE
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole, kreatywność
  • Nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

Obowiązki:

  • Wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych zgodnie z wymaganiami stawianymi elementom projektowanych silników lotniczych
  • Przygotowywanie oraz prowadzenie badań wytrzymałościowych z wykorzystaniem narzędzi komputerowych
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem projektantów różnych dyscyplin
  • Przeprowadzanie i interpretacja obliczeń wytrzymałościowych części silników lotniczych (kompresorów, łopatek, wirników, obudów)
  • Przeprowadzanie i interpretacja analiz drgań, analiz obciążeń termicznych oraz analiz zmęczeniowych

Oferujemy:

  • Innowacyjność i prestiżową branżę – prowadzimy intensywne prace badawczo-rozwojowe i produkcję w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne
  • Nacisk na współpracę oraz otwartą komunikację
  • Wsparcie finansowe nauki na studiach oraz języków obcych
  • Liczne aktywności w ramach promowania work-life balance
  • Dofinansowane obiady w stołówce firmowej
  • Pakiet medyczny a dla osób długotrwale związanych w firmą - „bonus za współpracę"

Contact us
Pursuant to Art. 24.1 of the Polish Act on Personal Data Protection of August 29th 1997 (Dz.U. of 2002, No. 101, item 926 as amended), we inform that your personal data will be administrated by: AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Your personal data will be processed in order to answear your questions and possibly to present a business proposal, and will not be available for other entities without your prior consent. You are free to access and edit your personal data. Providing your personal data is voluntary.