Przepraszamy, ta oferta pracy jest już nieaktualna !
Sorry, this job offer is no longer available !

Mechanik ds. serwisu i napraw (branża lotnicza) Nr ref: 6561

Chcesz dalej rozwijać się w obszarze mechaniki?

Jesteś zainteresowany/a poznaniem nowych technologii i chętny/a do zdobywania wiedzy?

Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu i fajnej atmosferze w pracy?

Rozwijaj się z najlepszymi i już dzisiaj stań się częścią innowacyjnej firmy lotniczej!

Region:
Jesionka k.Rzeszowa, podkarpackie

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe, preferowane w kierunku mechanicznym
  • Doświadczenie w obszarze produkcji, montażu i napraw mechanicznych mile widziane (mechanik samochodowy, mechanik przemysłowy, operator CNC)
  • Dobre zdolności manualne
  • Nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy
  • Mile widziana umiejętność spawania metodą TIG/MIG
  • Znajomość języka angielskiego wymagana na poziomie komunikatywnym (min. A2)

Twoje obowiązki:

  • Serwis i naprawa podzespołów silników lotniczych na podstawie specyfikacji technologicznych oraz rysunków technicznych (toczenie, frezowanie, szlifowanie, cięcie)
  • Obróbka metalu, np. szlifowanie, spajanie
  • Przeprowadzanie kontroli jakościowej wykonanych prac
  • Tworzenie odpowiedniej dokumentacji
  • Utrzymanie na wymaganym poziomie jakości oraz bezpieczeństwa pracy

Oferujemy:

school

Profesjonalny program szkoleniowy

accessibility

Atrakcyjne warunki zatrudnienia

local_hospital

Prywatna opieka medyczna

Contact us
Pursuant to Art. 24.1 of the Polish Act on Personal Data Protection of August 29th 1997 (Dz.U. of 2002, No. 101, item 926 as amended), we inform that your personal data will be administrated by: AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Your personal data will be processed in order to answear your questions and possibly to present a business proposal, and will not be available for other entities without your prior consent. You are free to access and edit your personal data. Providing your personal data is voluntary.