Sorry, this job offer is no longer available !

Repair Engineer Ref. No: 6747

Dla naszego klienta jednego  z wiodących producentów silników lotniczych i elementów napędowych, zatrudniającego ponad 7 100 pracowników obecnie poszukujemy wysokiej klasy specjalistów do pracy na stanowisku: Repair Engineer.

Region: Jasionka k. Rzeszowa, podkarpackie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (tytuł magistra inżyniera lub inżyniera) - preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria Materiałowa
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze inżynierii silników lotniczych
  • Znajomość nowoczesnych metod wytwarzania i procesów specjalnych
  • Znajomość zasad projektowania oraz znajomość standardów rysunku technicznego (w tym zasad tolerowania wymiarów, kształtu i położenia)
  • Praktyczna znajomość oprogramowania CAD 3D
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (w tym słownictwa technicznego)
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność
  • Nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

Obowiązki:

  • Opracowywanie procedur kontroli oraz czyszczenia części i zespołów silników lotniczych
  • Opracowywanie instrukcji napraw części silników lotniczych
  • Definiowanie dopuszczalnych limitów zużyć i niezgodności oraz limitów napraw części i zespołów silników lotniczych (w oparciu o testy silnika, analizy wytrzymałościowe, procedury i limity związane z już serwisowanymi silnikami)
  • Współpraca, przekaz i wymiana informacji z inżynierami rożnych dyscyplin w środowisku międzynarodowym

Oferujemy:

trending_up

Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji

school

Program profesjonalnych szkoleń

local_hospital

Opiekę medyczną

card_travel

Atrakcyjne warunki zatrudnienia