Sorry, this job offer is no longer available !

Konstruktor Oprzyrządowania (Testy Silników Lotnicznych) Ref. No: 6804

Koncern MTU Aero Engines  jest jednym z największych na świecie producentów zespołów napędowych dla samolotów. MTU Aero Engines Polska rozpoczęło swoją działalność w 2008 roku. Nowoczesny zakład produkcyjny wraz z centrum badawczo-rozwojowym zlokalizowany jest w Tajęcinie k. Rzeszowa – stolicy polskiego przemysłu lotniczego. Polski oddział prowadzi prace badawcze, produkcję najwyższej klasy komponentów silników lotniczych, montaż modułów oraz naprawy części układów napędowych.

Region: Tajęcina , podkarpackie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (mechanika i budowa maszyn lub pokrewne)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku konstruktora
  • Doskonała znajomość zasad rysunku technicznego (w tym zasad tolerowania wymiarów, kształtu i położenia)
  • Bardzo dobra znajomość ogólnych zasad konstruowania maszyn
  • Praktyczna znajomość oprogramowania CAD 3D (preferowany NX)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (wystarczająca do swobodnej komunikacji z osobami obcojęzycznymi). Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka dbałość o jakość własnej pracy

Obowiązki:

  • Konstruowanie oprzyrządowania do testowania silników lotniczych, modułów silników (np. kompresora wysokiego ciśnienia, turbiny niskiego ciśnienia), a także pojedynczych komponentów silników lotniczych (np. łopatek, kierownic, dysków itp.)
  • Projektowanie sond i czujników pomiarowych oraz opracowywanie sposobów ich integracji z badanym obiektem
  • Opracowywanie rozwiązań konstrukcyjnych w zakresie modyfikacji istniejących komponentów silnika, celem integracji oprzyrządowania oraz wyprowadzenia przewodów sygnałowych na zewnątrz silnika lub stanowiska badawczego
  • Wykonywanie modeli 3D oraz pełnej dokumentacji technicznej w programie NX (rysunki wykonawcze części, rysunki złożeniowe, schematy montażowe, listy części)
  • Współpraca z wewnętrznym i zewnętrznym klientem

Oferujemy:

local_hospital

Opiekę medyczną

school

Program profesjonalnych szkoleń

trending_up

Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji