Sorry, this job offer is no longer available !

Inżynier Utrzymania Ruchu Ref. No: 6912

Dla naszego Klienta lidera nowoczesnych technologii w motoryzacji aktualnie poszukujemy Kanydata na stanowisko: Inżynier Utrzymania Ruchu.

Region: Jasionka, podkarpackie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Inżyniera Utrzymania Ruchu lub pokrewnym w firmie produkcyjnej, preferowana branża motoryzacyjna
  • Znajomość zasad TPM
  • Wiedza z pneumatyki, mechaniki, automatyki i elektroniki
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość obsługi komputera – MS Office: Power Point, Word, Excel, e-mail, Internet
  • Znajomość programu SAP PM będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • Nastawienie na realizację powierzonych obowiązków

Obowiązki:

Celem stanowiska jest zagwarantowanie poprawnego funkcjonowania mechanicznego i elektrycznego urządzeń i instalacji poprzez planowanie i wykonywanie czynności konserwacji zwyczajnej, zapobiegawczej i planowanej.

Obowiązki i odpowiedzialność:

  • Planowanie i wykonanie konserwacji prewencyjnej i zapobiegawczej maszyn produkcyjnych i instalacji w zakładzie
  • Nadzór nad magazynem części zamiennych i części eksploatacyjnych
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną parku maszynowego
  • Modyfikacje rysunkowe części - weryfikacja nowych dostawców
  • Weryfikacja przyczyn awarii i przestoi maszyn
  • Przygotowanie zleceń zakupowych
  • Obsługa kontraktów z zewnętrznymi spółkami doradczymi w zakresie konserwacji mechanicznej i elektrycznej
  • Sprawdzanie poprawności prowadzenia archiwum przeprowadzonych prac na maszynach i instalacjach
  • Nadzór nad archiwizacją danych z maszyn produkcyjnych
  • Współpraca z działem technologicznym przy rozwiązywaniu problemów technicznych z maszynami

Oferujemy:

laptop

Styczność z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i organizacyjnym

trending_up

Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku

local_hospital

Prywatną opiekę medyczną

grade

Bogaty pakiet socjalny

monetization_on

Atrakcyjne wynagrodzenie