Sorry, this job offer is no longer available !

Analityk Danych / Developer Ref. No: 6944

BiModal Solutions to nowa firma zbudowana w oparciu o doświadczony zespół specjalistów, którzy od ponad 20 lat pracują nad usprawnianiem wewnętrznych procesów międzynarodowych oraz polskich przedsiębiorstw, głównie z branży logistycznej, a także produkcyjnej.

Celem firmy jest pomoc w podniesieniu efektywności pracowników oraz optymalizacji procesów w oparciu o technologię low code. Konfigurowane w ścisłej współpracy z klientem aplikacje kompleksowo uzupełniają systemy ERP, umożliwiając m.in.: optymalizację procesów krytycznych (operational effciency), optymalizację interakcji z partnerami biznesowymi (customer engagement), wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Firma BiModal Solutions jest partnerem technologicznym Novacura i IBM.

Specjalizacje: low code, ERP, IFS Applications, Novacura Flow, IBM Planning Analytics, S&OP.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób otwartych na wyzwania zawodowe i zainteresowanych zdobyciem profesjonalnego doświadczenia.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze analizy danych (mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej, sprzedaży, logistyce)
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel lub innego rozwiązania do analizy danych
  • Zainteresowanie szeroko rozumianą tematyką analizy danych
  • Otwartość na zdobywanie wiedzy
  • Komunikatywność oraz umiejętność przekazywania informacji
  • Kreatywność oraz twórcze podejście do rozwiązywania problemów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Obowiązki:

  • Praca w zespole budującym modele planistyczne między innymi w technologii IBM Planning Analitics/TM1
  • Poszukiwanie i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w oparciu o analizę danych
  • Wdrażanie rozwiązań technicznych, praca z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie analizy danych
  • Bezpośredni kontakt z klientami (konsultacje; możliwe wyjazdy służbowe do klientów)

Oferujemy:

date_range

Elastyczną formę zatrudnienia

grade

Pakiet benefitów pozapłacowych

school

Udział w specjalistycznych szkoleniach prowadzonych przez ekspertów w swojej dziedzinie

local_play

Pracę w młodym dynamicznym zespole

trending_up

Realny wpływ na rozwój firmy poprzez indywidualne działania