Sorry, this job offer is no longer available !

Kupiec - Direct Buyer (Automotive) Ref. No: 6969

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjjnej z wieloletnią tradycją poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Kupiec - Direct Buyer (Automotive).

Region: , podkarpackie

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne (preferowana specjalizacja w zakresie: Mechaniki i Budowy Maszyn, Mechatroniki,  Inżynierii Materiałowej,  Materiałoznawstwa)
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w negocjacjach w środowisku lokalnym i międzynarodowym
  • Doświadczenie w zarządzaniu kategoriami zakupowymi głównie na potrzeby Narzędziowni i Produkcji
  • Doświadczenie w kreowaniu i wdrażaniu strategii zakupowej dla wybranych kategorii
  • Kreatywność, elastyczność i otwarty umysł
  • Umiejętność zarządzania zmianą
  • Zaawansowana znajomość  programu MS Excel
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do krajowych i zagranicznych wyjazdów służbowych
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • Zarządzanie bazą dostawców dla wybranych kategorii zakupowych (m.in. stal narzędziowa, odlewy żeliwne do tłoczników, narzędzia i  usługi obróbki CNC, modele styropianowe, chemia, …)
  • Aktywna współpraca z Zespołami Produkcji w zakładach firmy
  • Aktywna współpraca z Zespołem Narzędziowni realizującym budowy tłoczników do projektów w Grupie Automotive
  • Aktywna współpraca z Zespołem Narzędziowni realizującym naprawy i modyfikacje tłoczników z bieżącej produkcji
  • Aktywna współpraca z Zespołem Zakupów Okołoprodukcyjnych w Polsce i za granicą
  • Aktywna współpraca z innymi Klientami Wewnętrznymi (m.in. Działami Zaopatrzenia, Jakości, Laboratorium)
  • Prowadzenie projektów optymalizacyjnych i przetargów / negocjacji w ramach przydzielonych kategorii
  • Tworzenie i analiza umów pod kątem handlowym i prawnym
  • Tworzenie i wdrażanie strategii zakupowej w ramach przydzielonych kategorii
  • Skuteczne egzekwowanie ustalonych warunków z Dostawcami
  • Raportowanie wyników do Kierownika Zakupów i Centrali Zakupowej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Intersująca praca w kreatywnym zespole
  • Możliwość rozwoju w obszarze innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnych technologii Automotive
  • Opieka zdrowotna Luxmed
  • Kantyna/Stołówka zakładowa z dofinansowaniem do posiłków
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • Świadczenia świąteczne (Wielkanoc/Boże Narodzenie)
  • Świadczenie wakacyjne oraz dofinansowanie zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Możliwość nauki języków obcych