Sorry, this job offer is no longer available !

Lider Produkcji Ref. No: 6996

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży produkcyjnej, poszukujemy obecnie specjalistów na stanowisko: Lider Produkcji.

Region: Okolice Krakowa, małopolskie

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność i doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu produkcyjnego
  • Zdolność do planowania i zarządzania pracą własną oraz podległego zespołu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, szczególnie MS Excel)
  • Zorientowanie na osiąganie założonych celów
  • Zdolności komunikacji i współpracy
  • Otwartość na pracę w systemie zmianowym

Obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych (organizacja pracy, przydział zadań, egzekwowanie przepisów BHP oraz obowiązujących procedur)
  • Monitorowanie i bieżące raportowanie realizacji produkcji
  • Stałe podnoszenie jakości pracy
  • Przygotowywanie i aktualizację instrukcji pracy, prowadzenie szkoleń stanowiskowych
  • Działania ograniczające straty i koszty produkcji

Oferujemy:

card_travel

Pracę w stabilnej firmie

accessibility

Bardzo dobrą atmosferę pracy

trending_up

Możliwość rozwoju zawodowego

grade

Pakiet świadczeń socjalnych