Sorry, this job offer is no longer available !

Specjalista ds. Planowania Procesów Tłoczenia Ref. No: 7018

Naszym Klientem jest renomowana, zagraniczna firma produkcyjna od wielu lat funkcjonująca na polskim rynku. W związku z dalszym rozwojem nasz Klient poszukuje doświadczonego Kandydata, który w strukturach firmy obejmie stanowisko: Specjalista ds. Planowania Procesów Tłoczenia.

Region: okolice Mielca, podkarpackie

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Bardzo dobra znajomość  języka angielskiego
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie konstrukcji i produkcji tłoczników oraz materiałoznawstwa
  • Znajomość czytania i interpretowania rysunków technicznych
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Samodzielność oraz zdolności organizacyjne
  • Znajomość programów VISI i/lub CIMATRON będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość programu CATIA V5 będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość programu/programów do symulacji procesów tłoczenia będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • Analiza wykonalności części tłoczonych
  • Analiza tolerancji rysunkowych części tłoczonych
  • Analiza przecienień (pocienień) części tłoczonych
  • Opracowywanie metod tłoczenia części blaszanych (dobór pras, dobór technologii  oraz przygotowanie szczegółowej metody czyli layoutu narzędzia)
  • Optymalizacja metod tłoczenia (layoutu narzędzia)
  • Przygotowywanie propozycji zmiany designu części tłoczonych w celu poprawy wykonalności, redukcji pocienień,  uproszczenia narzędzi
  • Wsparcie merytoryczne w zakresie procesu tłoczenia dla Kalkulatorów Kosztów (Cost Estimation) w Grupie
  • Przygotowywanie prezentacji procesów tłoczenia (layouty narzędzi) dla Klientów na potrzeby „Technical Review”

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Interesująca praca w kreatywnym zespole
  • Możliwość rozwoju w obszarze innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnych technologii Automotive
  • Opieka zdrowotna Luxmed
  • Kantyna/Stołówka zakładowa z dofinansowaniem do posiłków
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Możliwość nauki języków obcych