Sorry, this job offer is no longer available !

HR Business Partner Ref. No: 7019

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy Kandydatów na powyższe stanowisko.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, pożądane z Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Psychologii, Socjologii, Zarządzania Biznesem lub Ekonomii
  • Minimum 3 lata doświadczenia na pokrewnym stanowisku, w firmie produkcyjnej, mile widziane o zasięgu globalnym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Wrażliwość społeczna i inteligencja emocjonalna
  • Proaktywność
  • Samodzielność w działaniu
  • Umiejętność budowania trwałych relacji
  • Nastawienie na realizację celów
  • Umiejętność planowania i określenia priorytetów oraz organizacji pracy
  • Umiejętność skutecznej komunikacji
  • Umiejętność oddziaływania na innych, wywierania wpływu i argumentowania
  • Zdolność innowacyjnego i kreatywnego myślenia
  • Zdolność analitycznego myślenia

Obowiązki:

  • Budowanie kultury organizacyjnej promującej współdziałanie partnerów biznesowych i HR
  • Budowanie i rozwijanie relacji z partnerami biznesowymi
  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • Badanie potrzeb biznesowych i rekomendowanie odpowiednich rozwiązań HR
  • Realizacja strategii personalnej firmy na szczeblu wyznaczonego obszaru biznesowego
  • Koordynowanie ocen okresowych pracowników
  • Organizowanie procesu związanego z zatrudnieniem nowych pracowników
  • Wsparcie we wdrażaniu działań rozwojowych oraz planów sukcesji; zarządzanie talentami
  • Wspieranie managerów w budowaniu zaangażowania pracowników z wykorzystaniem istniejących systemów motywacyjnych
  • Wspieranie wyznaczonego obszaru biznesowego w zakresie zarządzania zmianą
  • Wspieranie managerów w zakresie komunikacji wewnętrznej
  • Wspieranie managerów w procesie wyznaczania celów dla pracowników
  • Przeprowadzanie analizy wskaźników HR, wykonywanie raportów i prezentowanie wniosków oraz rekomendowanie działań naprawczych i rozwojowych
  • Kontrola efektywności działań HR oraz rekomendowanie nowych rozwiązań usprawniających pracę w tym zakresie
  • Dbałość o przestrzeganie wewnętrznych zasad i procedur w zakresie realizacji polityki HR w wyznaczonym obszarze
  • Doradztwo w zakresie rozwiązywania problemów personalnych i wdrażania dobrych praktyk z zakresu ZZL
  • Budowanie i umacnianie pozytywnego wizerunku działu HR w organizacji

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet dodatkowych świadczeń
  • Możliwość rozwoju osobistego i szkoleń branżowych
  • Możliwość udziału w transformacji funkcji HR w Polsce