Sorry, this job offer is no longer available !

Kierownik ds. Logistyki Ref. No: 7049

Dla naszego Klienta,w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko: Kierownik ds. Logistyki.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub techniczne, transport, logistyka)
  • Kilkuletnie doświadczenie w dziale logistyki na kierowniczym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami
  • Koordynacja prac związanych z kontrolami i audytami zewnętrznymi
  • Znajomość systemów informatycznych wspomagających procesy logistyczne

Obowiązki:

  • Nadzór nad pracą podległego personelu
  • Prowadzenie negocjacji i koordynacja kontaktów firmy z klientami, partnerami i dostawcami
  • Sporządzanie planów i harmonizacja terminów dostaw towarów
  • Kontrola kosztów zbytu i eksportu
  • Zarządzanie flotą pojazdów
  • Współpraca z innymi działami w opracowaniu strategii sprzedaży i zaopatrzenia kontrahentów

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Interesująca praca w kreatywnym zespole
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne