Sorry, this job offer is no longer available !

Kierownik ds.reklamy Ref. No: 7053

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy: Kierownika ds. reklamy.

Region: Opole, opolskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania działami sprzedaży
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne, pozwalające na łatwość nawiązywania oraz utrzymywania relacji międzyludzkich oraz biznesowych
  • Umiejętność stawiania sobie i zespołowi ambitnych celów i ich realizacja
  • Umiejętność zarządzania i rozwijania silnego, zmotywowanego i zaangażowanego zespołu
  • Umiejętność wyszukiwania okazji biznesowych
  • Zaangażowanie, dyspozycyjność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • Budowanie, utrzymywanie i rozwijanie struktur sprzedaży spółki
  • Zarządzanie zespołem o wielkości do 15 osób, (w tym rekrutacja pracowników do podległego działu)
  • Organizacja pracy działów handlowych/sprzedażowych
  • Wyznaczanie i rozlicznie realizacji celów i zadań dla pracowników działu handlowego
  • Planowanie metod realizacji celów biznesowych działu
  • Rozwijanie kompetencji pracowników podległego działu
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu obsługi klientów firmy
  • Zapewnienie płynnej współpracy z kanałem sprzedaży telefonicznej
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z kluczowymi klientami i partnerami biznesowymi

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy