Młodszy Specjalista ds. Kredytów Międzynarodowych Nr ref: 7076

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, zajmująca się sporządzaniem raportów kredytowych wykorzystywanych przez instytucje finansowe i agencje rządowe. W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów zainteresowanych obszarem analiz biznesowych.

Region:
Warszawa, mazowieckie

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodny kontakt telefoniczny i mailowy
  • Znajomość innych języków obcych: portugalski
  • Bardzo dobra znajomość komputera z poziomu użytkownika
  • Nastawienie na naukę
  • Zdolności analityczne
  • Ogólna wiedza w zakresie: finanse/ ekonomia
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz pod presją czasu

Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim dobrej współpracy w grupie, otwartości, komunikatywności, dokładności i poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania.

Obowiązki:

  • Analiza i ocena informacji ekonomicznych i finansowych
  • Sporządzanie raportów dotyczących określenia zdolności kredytowej na podstawie posiadanych informacji oraz pozyskanych poprzez kontakt mailowy i telefoniczny z klientami

Oferujemy:

trending_up

Stała praca w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie

school

Pełne, płatne szkolenie wewnętrzne

monetization_on

Atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie na umowę o pracę po szkoleniu

local_play

Praca w międzynarodowym środowisku

grade

Pakiet socjalny

Contact us
Pursuant to Art. 24.1 of the Polish Act on Personal Data Protection of August 29th 1997 (Dz.U. of 2002, No. 101, item 926 as amended), we inform that your personal data will be administrated by: AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Your personal data will be processed in order to answear your questions and possibly to present a business proposal, and will not be available for other entities without your prior consent. You are free to access and edit your personal data. Providing your personal data is voluntary.