Sorry, this job offer is no longer available !

Księgowa/y Ref. No: 7077

Zamek Królewski na Wawelu – Państwowe Zbiory Sztuki poszukuje kandydata do pracy na stanowisku: Księgowa/y.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Wykształcenie ekonomiczne: rachunkowość, ekonomia, finanse
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o  rachunkowości
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP
  • Biegła znajomość programu Microsoft Office (Word, Excel)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Obowiązkowość i terminowość, samodzielność, dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie bieżącej ewidencji bilansowej i podatkowej w zakresie aktywów trwałych  oraz wartości niematerialnych
  • Rozliczanie dotacji związanych ze środkami trwałymi
  • Rozliczanie inwestycji
  • Kontrola realizacji wniosków z planem wydatków bieżących, inwestycyjnym  oraz remontowym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas określony
  • Pracę w prestiżowym miejscu
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia