Sorry, this job offer is no longer available !

Starszy Księgowy (Księga Główna) Ref. No: 7105

Kingfisher to przedsiębiorstwo z branży „Home Improvement” prowadzące sieć ponad 1200 sklepów w 10 krajach Europy. Kingfisher zatrudnia 77 tys. pracownikówi obsługuje około 6 mln. klientów tygodniowo ( sprzedaż tradycyjna + internetowa).

 Kingfisher niedawno otworzył Globalne Centrum Usług Wspólnych w Krakowie. Poszukujemy  kandydatatów na powyższe stanowisko.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowana księgowość lub finanse)
  • Minimum 4-5 lat doświadczenia w pracy z księgowością
  • Dyspozycyjność (praca w pełnym wymiarze godzin)
  • Znajomość języka angielskiego ( min.B2)
  • Umiejętność obsługi Windows i MS Office
  • Umiejetności analityczne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobre umiejętności rozwiązywania problemów i podejście do współpracy
  • Znajomość system księgowego SAP

Obowiązki:

  • Obliczanie i wykonywanie księgowań związanych z procesami Księgi Głównej
  • Przygotowywanie powtarzających się rozliczeń międzyokresowych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Uzgadnianie transakcji wewnątrzgrupowych
  • Korygowanie nieprawidłowości
  • Uzgodnienia kont bilansowych
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych i raportów
  • Zapewnienie dokładności i integralności danych w całym procesie sprawozdawczości finansowej
  • Dostarczanie opinii / sugestii w celu ulepszenia istniejących procesów i odpowiedniej aktualizacji procedur
  • Zapewnienie przestrzegania odpowiednich zasad firmy
  • Komunikacja z klientami, zapewniająca terminowe i dokładne odpowiedzi na wszelkie zapytania
  • Współpraca z audytorami, dostarczanie odpowiedzi na zapytania
  • Zapewnienie ciągłego spełniania opracowanych wskaźników KPI i umów SLA
  • Wykonywanie innych powiązanych zadań przypisanych przez managera zespołu

Oferujemy:

school

Programy szkoleniowe

trending_up

Możliwości rozwoju

grade

Szeroki pakiet socjalny

  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności poprzez pracę w wielonarodowym / wielokulturowym zespole
  • Pakiet świadczeń socjalnych (w tym karta sportowa, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość pracy w wysoce profesjonalnym, stymulującym i wymagającym środowisku firmy europejskiej z perspektywą rozwoju kariery zawodowej
  • Możliwość uczestniczenia w programach szkoleniowych i rozwojowych
  • Atrakcyjną lokalizację biura w budynku klasy A w odległości 5 minut od transportu publicznego
  • Przyjazną i wspierającą kulturę firmy
  • Wygodne środowisko pracy