Sorry, this job offer is no longer available !

Executive Assistant - Asystent/-ka Zarządu Ref. No: 7131

Dla Naszego Klienta, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Executive Assistant - Asystent/-ka Zarządu

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi (komunikatywność, nienaganna kultura osobista)
  • Doskonała organizacja własnej pracy (zadaniowość, planowanie, zarządzanie swoim czasem oraz pracą przełożonego)
  • Samodzielność, sumienność i dokładność
  • Obsługa komputera i programów z pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (Business English będzie dodatkowych atutem)
  • Dyspozycyjność i chęć do odbywania częstych podróży służbowych do Warszawy

Obowiązki:

  • Organizowanie i obsługę spotkań Zarządu
  • Organizowanie wyjazdów krajowych i zagranicznych
  • Przygotowywanie podsumowań ze spotkań Zarządu oraz monitorowanie realizacji wyznaczonych zadań
  • Przygotowywanie i redagowanie pism, raportów oraz prezentacji multimedialnych
  • Nadzór nad dokumentami – prawidłowe przechowywanie i archiwizowanie, prowadzenie elektronicznej ewidencji
  • Przygotowywanie oraz redagowanie materiałów komunikacyjnych na potrzeby procesu komunikacji wewnętrznej firmy
  • Bieżące wsparcie oraz współpraca z innymi działami

Oferujemy:

  • Atrakcyjną premię roczną
  • Dodatkowe 3 dni urlopu w roku
  • Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie dla całej rodziny, całoroczne ubezpieczenie podróży zagranicznych, dofinansowanie wakacji, fundusz emerytalny, dofinansowanie kursu językowego, bonus świąteczny, platforma benefitowa (w tym karta multisport)
  • Uczestniczenie w ciekawych projektach mających realny wpływ na funkcjonowanie firmy