Główna Księgowa Nr ref: 7137

Dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko: Główna Księgowa.

Region:
Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu finansów, rachunkowości lub ekonomii
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 5 lat, mile widziane doświadczenie zdobyte w przedsiębiorstwie produkcyjnym
  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości, przepisów podatkowych (CIT, PIT, VAT)
  • Sumienność, rzetelność, dokładność, umiejętności analityczne, zaangażowanie
  • Dobra i praktyczna znajomość systemu Excel usprawniająca analizowanie danych

Obowiązki:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki produkcyjnej w oparciu o system CDN XL
  • Wsparcie przy wprowadzaniu dokumentów księgowych
  • Sporządzanie dokumentów PK, w tym rozliczenie kosztów
  • Prowadzenie oraz nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych
  • Terminowe sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, VAT EU, VAT 27, CIT i JPK
  • Weryfikacja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym i podatkowym
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych i udział w Audytach księgowych
  • Raportowanie i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, Banki) i działami wewnętrznymi firmy
  • Realizacja polityki finansowej spółki w ramach grupy kapitałowej

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko w jednej ze spółek Grupy Kapitałowej
  • Możliwość rozwoju i podwyższenia kwalifikacji
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wsparcie zespołu i kadry zarządzającej
  • Pracę w przyjemnej i profesjonalnej atmosferze

Rekrutację prowadzi:

Justyna Drabik
Senior Project Manager

phone +48 12 350 56 22

Contact us
Pursuant to Art. 24.1 of the Polish Act on Personal Data Protection of August 29th 1997 (Dz.U. of 2002, No. 101, item 926 as amended), we inform that your personal data will be administrated by: AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Your personal data will be processed in order to answear your questions and possibly to present a business proposal, and will not be available for other entities without your prior consent. You are free to access and edit your personal data. Providing your personal data is voluntary.