Przepraszamy, ta oferta pracy jest już nieaktualna !
Sorry, this job offer is no longer available !

Inżynier oprogramowania C++ Nr ref: 7150

Koncern MTU Aero Engines zatrudnia 8,5 tys. pracowników, jest jednym z największych na świecie producentów zespołów napędowych dla samolotów. MTU Aero Engines Polska rozpoczęło swoją działalność w 2008 roku. Nowoczesny zakład produkcyjny wraz z centrum badawczo-rozwojowym zlokalizowany jest w Tajęcinie k. Rzeszowa – stolicy polskiego przemysłu lotniczego. Polski oddział prowadzi prace badawcze, produkcję najwyższej klasy komponentów silników lotniczych, montaż modułów oraz naprawy części układów napędowych. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier oprogramowania C++.

Region:
Tajęcina, podkarpackie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku informatyka lub matematyka
  • Doświadczenie praktyczne w programowaniu obiektowym, preferowane C++
  • Doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu metod numerycznych
  • Znajomość procesów rozwoju oprogramowania i zarządzania kodem źródłowym
  • Znajomość programowania GUI w QT; Perl; Python
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność wykorzystywania informacji z różnych dziedzin techniki
  • Umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

Zadania:

  • Tworzenie i serwisowanie oprogramowania w środowisku Linux i Windows
  • Migracja istniejącego kodu modelu silnika z FORTRAN do C++
  • Wsparcie rozwoju metod obliczeniowych optymalizacji w zakresie przyśpieszenia obliczeń i jakości numerycznej (w NPSS i C++)
  • Zarządzanie kodem źródłowym i procesem zmian (CVS)
  • Tworzenie i serwisowanie graficznego interfejsu użytkownika w QT
  • Wsparcie w przygotowaniu skryptów użytkowych (Linux Bash, Perl, Python)
  • Wspieranie przygotowania systemu pomocy użytkownika i stron Wiki
  • Rozwój interfejsów i skryptów uruchomieniowych łączących aplikacje obliczeniowe (wieloplatformowe i w różnych językach programowania)

Oferujemy:

  • Innowacyjność oraz prestiżowa branża- firma prowadzi intensywne prace badawczo-rozwojowe, a także produkcję w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne
  • Przyjazne  środowisko pracy, liczne aktywności w ramach work-life balance
  • Jasne zasady wynagrodzenia, wsparcie finansowe nauki na studiach oraz języków obcych, dofinansowane obiady w stołówce  firmowej, pakiet medyczny

Contact us
Pursuant to Art. 24.1 of the Polish Act on Personal Data Protection of August 29th 1997 (Dz.U. of 2002, No. 101, item 926 as amended), we inform that your personal data will be administrated by: AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Your personal data will be processed in order to answear your questions and possibly to present a business proposal, and will not be available for other entities without your prior consent. You are free to access and edit your personal data. Providing your personal data is voluntary.