Sorry, this job offer is no longer available !

NEE Cluster Sales Manager Ref. No: 7164

Dla naszego Klienta z branży telematycznej, który jest jednym z wiodących dostawców usług i rozwiązań IT w dostawie systemów i urządzeń pozwalających na monitoring floty samochodowej aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko NEE Cluster Sales Manager.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Udokumentowane wyniki sprzedażowe oraz sukcesy w rozwoju biznesu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (C1)
  • Doświadczenie w tworzeniu oraz implementacji strategii sprzedażowej (długo i krótko-terminowej)
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku managera (idealnie w zarządzaniu grupą sprzedażową)
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami lub zarządzaniu startupem będzie atutem
  • Wykształcenie wyższe (preferowany Marketing, Transport, Logistyka)

Obowiązki:

  • Zarządzanie pracą działu handlowego w ramach Klastra NEE (Polska, Czechy, Słowacja)
  • Prowadzenie negocjacji biznesowych, pozyskiwanie nowych klientów (sektor dużych przedsiębiorstw), zbudowanie efektywnego ekosystemu partnerów, w celu zwiększenie kanałów sprzedaży
  • Udział w tworzeniu, wdrażaniu oraz modyfikowaniu strategii sprzedaży
  • Systematyczne monitorowanie i praca z podwładnymi w oparciu o system KPI, analizowanie danych, a także wdrażanie działań korekcyjnych
  • Organizowanie różnego rodzaju wydarzeń (targów, spotkań biznesowych, konferencji, seminariów etc.) oraz reprezentowanie firmy oraz aktywne branie udziału w tego typu wydarzeniach
  • Współpraca z innymi działami firmy (Dział Finansowy, Dział Techniczny oraz Dział HR), nadzór tej współpracy w podległych zespołach, a także współpraca z zewnętrznymi dostawcami
  • Raportowanie wyników działu handlowego do CEO Klastra NEE oraz do centrali firmy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie IT
  • Prywatna opieka medyczna (oferujemy bardzo atrakcyjny i konkurencyjny pakiet medyczny)
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją
  • Work-life balance, stałe godziny pracy
  • Atrakcyjne szkolenia branżowe
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)