Sorry, this job offer is no longer available !

Inżynier rozwoju oprogramowania do optymalizacji Ref. No: 7186

Koncern MTU Aero Engines zatrudnia 8,5 tys. pracowników, jest jednym z największych na świecie producentów zespołów napędowych dla samolotów. MTU Aero Engines Polska rozpoczęło swoją działalność w 2008 roku. Nowoczesny zakład produkcyjny wraz z centrum badawczo-rozwojowym zlokalizowany jest w Tajęcinie k. Rzeszowa – stolicy polskiego przemysłu lotniczego. Polski oddział prowadzi prace badawcze, produkcję najwyższej klasy komponentów silników lotniczych, montaż modułów oraz naprawy części układów napędowych. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier rozwoju oprogramowania do optymalizacji.

Region: Tajęcina, podkarpackie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Informatyka, Automatyka, Mechanika i Budowa Maszyn, Energetyka, Fizyka Techniczna lub pokrewnym
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z rozwojem oprogramowania
  • Znajomość języka programowania: PERL
  • Znajomość zagadnień optymalizacji, aerodynamiki i maszyn przepływowych
  • Znajomość zagadnień związanych z bazami danych
  • Bardzo dobra znajomość języka Angielskiego
  • Umiejętność pracy w środowisku Windows i Unix
  • Umiejętność logicznego myślenia oraz wysokie zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość języków programowania:  Python, C/C++, Bash

Obowiązki:

  • Rozwój oprogramowania służącego do optymalizacji maszyn przepływowych
  • Rozwój procesów i narzędzi wykorzystywanych w optymalizacji maszyn przepływowych
  • Integracja procesów i narzędzi do systemu optymalizacyjnego
  • Diagnostyka i naprawa procesów i narzędzi
  • Wsparcie IT dla inżynierów ds. aerodynamiki prowadzących optymalizacje maszyn przepływowych
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • Innowacyjność oraz prestiżowa branża- firma prowadzi intensywne prace badawczo-rozwojowe, a także produkcję w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne
  • Przyjazne  środowisko pracy, liczne aktywności w ramach work-life balance
  • Jasne zasady wynagrodzenia, wsparcie finansowe nauki na studiach oraz języków obcych, dofinansowane obiady w stołówce  firmowej, pakiet medyczny