Przepraszamy, ta oferta pracy jest już nieaktualna !
Sorry, this job offer is no longer available !

Manager ds. Podatków Nr ref: 7192

Dla naszego Klienta, jednej z wiądących firm  handlowych w Europie, w zwiazku z intensywnym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Manager ds. Podatków.

Region:
Katowice, śląskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane prawo, ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • Minimum 5 lat doświadczenia w doradztwie podatkowym
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • Doświadczenie w sporządzaniu opinii oraz przygotowywaniu różnego rodzaju dokumentacji podatkowej zarówno w języku polskim jak i niemieckim
  • Obsługa pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym

Obowiązki:

  • Dokonywanie interpretacji, opinii i ekspertyz oraz monitorowanie zmian przepisów prawa podatkowego
  • Przygotowanie i analiza umów pod względem podatkowym w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych, uzgadnianie z organami podatkowymi i kontrola rozliczeń podatkowych
  • Tworzenie, opracowywanie i monitorowanie wewnętrznych instrukcji w zakresie rachunkowości i podatków (w tym VAT)
  • Udział w zewnętrznych kontrolach podatkowych i analiza skutków ich ustaleń
  • Wsparcie podatkowe projektów i reorganizacji w Polsce
  • Koordynacja współpracy z audytorami i zewnętrznymi doradcami podatkowymi
  • Przygotowywanie dokumentacji podatkowej (np. dokumentacji cen transferowych, analiz porównawczych)
  • Przeprowadzanie szkoleń/ instruktaży wewnętrznych o tematyce podatkowej
  • Raportowanie i współpraca z działem podatkowym w Niemczech

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełna wyzwań prace w międzynarodowej firmie handlowej z tradycjami
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin oraz ubezpieczenie na życie)
  • Stabilność zatrudnienia i długofalową perspektywę rozwoju
  • Przyjazną atmosferę pracy

Rekrutację prowadzi:

Justyna Drabik
Senior Project Manager

phone +48 12 350 56 22

Contact us
Pursuant to Art. 24.1 of the Polish Act on Personal Data Protection of August 29th 1997 (Dz.U. of 2002, No. 101, item 926 as amended), we inform that your personal data will be administrated by: AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Your personal data will be processed in order to answear your questions and possibly to present a business proposal, and will not be available for other entities without your prior consent. You are free to access and edit your personal data. Providing your personal data is voluntary.