Przepraszamy, ta oferta pracy jest już nieaktualna !
Sorry, this job offer is no longer available !

Główna Księgowa/ Główny Księgowy Nr ref: 7195

Dla jednego z naszych Klientów, firmy międzynarodowej z branży automotive poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Główna Księgowa/ Główny Księgowy.

Region:
Czechowice-Dziedzice, śląskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse/księgowość)
  • Bardzo dobra znajomość Ustawy o rachunkowości, Ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych i bieżących zmian podatkowych
  • Minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości firmy produkcyjnej
  • Doświadczenie i wiedza w prowadzeniu pełnego rachunku kosztów i rozliczania produkcji
  • Doświadczenie w pracy w systemie klasy ERP
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
  • Chęć rozwoju osobistego połączona z rozwojem firmy

Zakres obowiązków:

  • Nadzór oraz aktualizowanie polityki rachunkowości, procedur w obszarze Księgi Głównej, rozliczania kosztów i obiegu dokumentów
  • Prowadzenie pełnego rachunku kosztów, dbałość o prawidłowe rozliczanie kosztów produkcji i technicznego kosztu wytworzenia
  • Aktualizowanie i dostosowywanie planu kont do potrzeb controllingowych i raportowania zarządczego
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Pełne wykorzystanie systemu ERP i doskonalenie rozwiązań
  • Nadzór nad procesem zamknięcia miesiąca, odpowiedzialność za jego płynny przebieg i terminowe zakończenie, tworzenie rezerw i odpisów aktualizacyjnych
  • Kontrola prawidłowości zapisów księgowych i podatkowych, zapewnienie zgodności ksiąg rachunkowych oraz rozliczeń z wymogami ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych
  • Prowadzenie spraw podatkowych Spółki w zakresie podatku CIT, podatku u źródła, cen transferowych, Vat
  • Raportowanie wyników finansowych w wybranych obszarach

Oferujemy:

  • Pracę w szybko rozwijającej się organizacji o międzynarodowym zasięgu
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w zaawansowanych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjne świadczenia pozapłacowe

Contact us
Pursuant to Art. 24.1 of the Polish Act on Personal Data Protection of August 29th 1997 (Dz.U. of 2002, No. 101, item 926 as amended), we inform that your personal data will be administrated by: AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Your personal data will be processed in order to answear your questions and possibly to present a business proposal, and will not be available for other entities without your prior consent. You are free to access and edit your personal data. Providing your personal data is voluntary.