Kierownik Działu Technologiczno-Konstrukcyjnego Nr ref: 7200

Dla naszego Klienta, w związku z  intensywnym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kierownika Działu Technologiczno-Konstrukcyjnego.

Region:
-, łódzkie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3-5 lat na podobnym stanowisku w branży stalowej, kolejowej, maszynowej, konstrukcji stalowych
  • Bardzo dobra wiedza z zakresu przetwórstwa stali (spawanie, obróbka mechaniczna, prace antykorozyjne)
  • Obsługa AutoCAD - rysowanie w 2D i 3D
  • Znajomość oprogramowania ERP w zakresie tworzenia dokumentacji technologicznej
  • Podstawowa wiedza z zakresu projektów badawczo - rozwojowych
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, analityczne myślenie, samodzielność
  • Zdolności komunikacyjne i orientacja na realizację celów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • Zarządzanie działem technologicznym
  • Nadzór nad tworzeniem, prowadzeniem oraz modyfikowaniem dokumentacji technicznej i konstrukcyjnej
  • Nadzór nad wdrażaniem nowych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych w podległym obszarze oraz wdrażanie nowych wyrobów w firmie
  • Określanie standardów jakościowych i czasowych wykonania poszczególnych operacji oraz produktów
  • Zapewnianie zgodności dokumentacji technicznej z wymogami klienta
  • Optymalizacja kosztów wytwarzania
  • Opracowywanie kalkulacji finansowych i ofert w części technicznej na wyroby dla produkcji jednostkowej jak i seryjnej
  • Usprawnianie procesów produkcyjnych. Analiza i optymalizacja kosztów produkcji
  • Udział w uzgodnieniach technicznych z klientami w zakresie nowych i bieżących wyrobów
  • Ścisła współpraca z Działem Handlowym, Wydziałami Produkcyjnymi i Działem Kontroli Jakości

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie
  • Odpowiedzialne stanowisko w profesjonalnym zespole
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Rekrutację prowadzi:

Justyna Drabik
Senior Project Manager

phone +48 12 350 56 22

Contact us
Pursuant to Art. 24.1 of the Polish Act on Personal Data Protection of August 29th 1997 (Dz.U. of 2002, No. 101, item 926 as amended), we inform that your personal data will be administrated by: AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Your personal data will be processed in order to answear your questions and possibly to present a business proposal, and will not be available for other entities without your prior consent. You are free to access and edit your personal data. Providing your personal data is voluntary.