Sorry, this job offer is no longer available !

Dyrektor Zakładu Produkcyjnego Ref. No: 7240

Dla jednego z naszych Klientów, firmy międzynarodowej z branży automotive poszukujemy Kandydatów na stanowisko Dyrektora Zakładu Produkcyjnego.

Region: Czechowice-Dziedzice, śląskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe preferowane techniczne
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zakładem produkcyjnym w branży automotive
  • Dobra znajomość standardów jakości w przemyśle motoryzacyjnym
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność komunikowania się z pracownikami (motywowanie, udzielanie konstruktywnej informacji zwrotnej)
  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz podległych pracowników
  • Umiejętność szybkiej analizy i podejmowania decyzji
  • Silna motywacja do pracy, odpowiedzialność oraz nastawienie na realizację celów
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Opis stanowiska:

  • Kompleksowe zarządzanie zakładem produkcyjnym
  • Aktywne wdrażanie nowoczesnych narzędzi Lean dla sektora automotive
  • Dbanie o wysokie standardy funkcjonowania podległych działów przy zachowaniu harmonijnej współpracy
  • Nadzór nad audytami potwierdzającymi zgodność względem wypracowanych i zatwierdzonych zamierzeń
  • Zarządzanie zespołem  poprzez delegowanie, stawianie celów oraz motywowanie
  • Zapewnianie realizacji wymaganego poziomu wskaźników KPI
  • Dbałość o rozwój kompetencji i umiejętności własnych oraz podległego zespołu we współpracy z Działem HR
  • Nadzór nad prowadzonymi projektami i dążenie do optymalizacji procesów produkcyjnych

Oferujemy:

  • Udział we wdrażaniu nowoczesnych procesów i rozwiązań technologicznych
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego poprzez udział w międzynarodowych projektach wdrożeniowych, doskonalących i oszczędnościowych
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy i produktu
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia dostosowane do indywidualnych kompetencji i wyników
  • Pakiet benefitów pracowniczych -  opieka medyczna, karnety sportowe i wiele innych