Sorry, this job offer is no longer available !

Kierownik Działu Kontrolingu i Finansów Ref. No: 7324

Dla naszego Klienta, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Działu Kontrolingu i Finansów.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Doświadczenie  na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu księgowości i finansów
  • Wykształcenie kierunkowe: finanse, księgowość lub ekonomia
  • Umiejętność efektywnego zarządzania Zespołem
  • Umiejętność budowania procesów i procedur
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i Zespołu

Obowiązki:

  • Zarządzanie Zespołem Księgowości, Kontrolingu i Finansów
  • Wsparcie Zarządu w strategicznych decyzjach finansowych i inwestycyjnych
  • Nadzór i odpowiedzialność za realizację wszystkich procesów finansowych, sprawozdawczych i inwestycyjnych spółek
  • Odpowiedzialność za sprawozdania finansowe
  • Odpowiedzialność za raporty finansowe i operacyjne oraz sprawozdania na potrzeby spółek
  • Opracowywanie planów i prognoz finansowych
  • Bieżąca analiza strategicznych wskaźników biznesowych
  • Współpraca z audytorami
  • Scisła współpraca z pozostałymi obszarami Firmy

Oferujemy:

  • Atmosferę wsparcia i życzliwość
  • Szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • Dobrą organizację pracy
  • Benefity (prywatną opiekę medyczną dla ciebie i twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)