Sorry, this job offer is no longer available !

Dyrektor operacyjny Ref. No: 8284

Dla  naszego klienta, firmy produkcyjnej w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Region: Brzeg, opolskie

Wymagania:

  • Wykształcenie inżynierskie, preferowana budowa maszyn, mechatronika, obróbka skrawaniem
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie praktyczne w zakładach produkcyjnych zajmujących się mechaniczną obróbką metali, obróbką skrawaniem
  • Doświadczenie na stanowiskach nie tylko managerskich (takich jak inżynier projektu, technolog, kierownik produkcji, lider produkcji)
  • Znajomość technologii obróbki mechanicznej metali
  • Wiedza z zakresu systemów zarządzania jakością
  • Asertywność, zdolności przywódcze, umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności organizacyjne
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mobilność (podległe zakłady znajdują się w odległości ok 7 km od siebie)

Obowiązki:

  • Zarządzanie dwoma zakładami produkcyjnymi, nadzór nad realizacją planu produkcji, realizacjami inwestycji i projektów optymalizacyjnych w zakresie produkcji, infrastruktury
  • Realizacja planu produkcji z zachowaniem wymogów jakościowych i terminowych klientów
  • Organizowanie pracy podległych działów, efektywne wykorzystanie zasobów
  • Nadzór nad wdrożeniami, ustalanie priorytetów i planów projektów
  • Kontrolowanie kosztów produkcji pod kątem zgodności z budżetem i optymalnego i gospodarnego wykorzystania środków, nadzór nad inwestycjami w obszarze produkcji
  • Zarządzanie infrastrukturą techniczną, parkiem maszynowym działu produkcji, nadzór nad zapewnieniem odpowiedniego stanu technicznego pomieszczeń, maszyn i urządzeń i nad realizacją zaplanowanych prac remontowych i konserwacyjnych
  • Współpraca z zarządem i podległymi działami w zakresie realizacji polityki produkcyjnej firmy:
    • przygotowywanie raportów dla zarządu, udział w zebraniach zarządu
    • przygotowanie zakładów do recertyfikacji, udział w audytach jednostek certyfikujących i audytach klienta
    • udział w opracowywaniu budżetu produkcji, infrastruktury, budżetu inwestycyjnego
    • analiza wskaźników produkcji
    • controlling podległych procesów
    • kierowanie podległym personelem i sterowanie rozwojem kompetencji
    • współpraca z pionem administracyjno-handlowym
    • zapewnienie efektywnej komunikacji i współpracy pomiędzy działami i zakładami
    • zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy, dbanie o przestrzeganie przepisów bhp, ochrony ppoż. i ochrony środowiska
    • nadzór nad sporządzaniem kalkulacji dla nowych produktów, controlling kalkulacji
    • zarządzanie projektami m.in. z zakresu wdrażania nowych produktów, optymalizacji produkcji, inwestycji

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samochód służbowy
  • Kluczowa rola w hierarchii oraz w rozwijaniu firmy o bardzo dużym potencjale
  • Pracę w dynamicznym środowisku