Sorry, this job offer is no longer available !

Kierownik działu Zarządzania Systemem Jakości oraz Kontroli Jakości Ref. No: 8279

Dla  naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży FMCG, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Region: Trójmiasto, pomorskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (zarządzanie jakością, technologia żywności, biotechnologia, inżynierii chemicznej, zarządzania produkcją lub pokrewne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość systemów HACCP oraz IFS wersji 8
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Dyspozycyjność oraz otwartość na wyjazdy

Obowiązki:

  • Zarządzanie, organizacja oraz ocena pracy zespołu jakościowego
  • Monitorowanie i optymalizowanie jakości produkcji
  • Odpowiedzialność za politykę jakości w firmie
  • Przygotowywanie zakładu do certyfikacji
  • Przygotowywanie analiz i raportów dla zarządu firmy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samochód służbowy
  • Kluczowa rola w hierarchii oraz w rozwijaniu firmy o dużym potencjale
  • Pracę w dynamicznym środowisku