Koordynator Produkcji
(wyposażenie wnętrz komercyjnych) Ref. No: 8264

Dla naszego klienta – firmy dostarczającej profesjonalne rozwiązania w zakresie projektowania i produkcji wyposażenia przestrzeni komercyjnych dla dużych międzynarodowych firm, poszukujemy osoby zainteresowanej rozwojem w zakresie prowadzenia projektów produkcyjnych i zleceń dla klientów.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów produkcyjnych lub zleceń dla klientów
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i minimum podstawowa znajomość AutoCAD
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
  • Umiejętność współpracy zespołowej
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (maksymalnie kilka dni w miesiącu, w tym delegacje zagraniczne)
  • Prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Obowiązki:

  • Planowanie projektu produkcji dla danego klienta (wycena, doradztwo w zakresie doboru technologii wykonania i materiałów, dobór dostawców, opracowanie harmonogramu produkcji)
  • Zlecanie pracy podwykonawcom w ramach umów ramowych i uzgodnionych warunków handlowych
  • Potwierdzanie terminu realizacji, monitorowanie procesu produkcji, w tym kontrola jakości
  • Potwierdzanie terminów i nadzór nad dostawą do magazynu w Krakowie lub bezpośrednio do klienta
  • Organizowanie montażu (najczęściej sklepy w galeriach handlowych w Europie) oraz nadzór nad montażem, kontrola jakości i zgodności z projektem, dokumentacja fotograficzna powykonawcza
  • Zarządzanie ryzykiem w projektach (przewidywanie sytuacji trudnych, rozwiązywanie problemów technicznych i organizacyjnych, eliminowanie wąskich gardeł w procesie)
  • Wsparcie Działu Sprzedaży w procesie przygotowywania ofert (weryfikowanie zakresu projektów, analiza merytoryczna otrzymanych dokumentów, proponowanie rozwiązań dla klientów, przygotowywanie ofert/wycen)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwości udziału w szkoleniach organizowanych przez firmę oraz targach międzynarodowych
  • Współpracę ze znanymi na świecie firmami, realizację projektów z wykorzystaniem nowych technologii i rozwiązań technicznych
  • Pracę w międzynarodowym środowisku