Samodzielna Księgowa Ref. No: 5271

Dla naszego Klienta, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na powyższe stanowisko.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu rachunkowości lub finansów
  • Doświadczenie zawodowe w dziale księgowości min. 7 lat
  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości, przepisów podatkowych (CIT, PIT, VAT)
  • Dobra i praktyczna znajomość programu Excel usprawniająca analizowanie danych
  • Samodzielność, sumienność, rzetelność, dokładność, umiejętności analityczne

Obowiązki:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki (usługi/handel)
  • Dekretowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu CDN XL
  • Sporządzanie dokumentów PK
  • Prowadzenie rozliczeń podatkowych
  • Terminowe sporządzanie deklaracji podatkowych VAT EU, CIT i JPK
  • Weryfikacja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym i podatkowym
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych i udział w Audytach księgowych
  • Raportowanie i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, Banki) oraz działami wewnętrznymi firmy
  • Realizacja polityki finansowej spółki w ramach grupy kapitałowej

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko w jednej ze spółek
  • Możliwość rozwoju i podwyższenia kwalifikacji
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Wsparcie zespołu i kadry zarządzającej
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w dobrej atmosferze w profesjonalnym zespole