Monter Elementów Precyzyjnych Ref. No: 6422

Marine Tech S.A. to firma specjalizująca się w produkcji specjalistycznego sprzętu dedykowanego branży nautycznej poszukująca kandydatów na stanowisko:

Region: Krosno, podkarpackie

Wymagania:

  • Umiejętności manualne
  • Dokładność, precyzja i cierpliwość
  • Odpowiedzialność, sumienność i uczciwość
  • Komunikatywność i umiejętność pozyskiwania informacji
  • Mile widziane: doświadczenie, zainteresowania w zakresie modelarstwa, mechaniki precyzyjnej itp.

Obowiązki:

  • Montaż mechanicznych i elektrycznych elementów urządzeń zgodnie z przedstawioną dokumentacją
  • Drobne prace ślusarskie
  • Dbałość o wysoki standard i jakość końcowego wyrobu oraz jego zgodność z normami  przyjętymi w organizacji
  • Odpowiedzialność za końcowy efekt prac montażowych

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę
  • Możliwość współpracy przy innowacyjnych projektach wyznaczających nowe trendy na rynku
  • Dostęp do nowoczesnego parku maszynowego
  • Możliwość rozwoju i szkoleń
  • Umowę o pracę