Mechanik – Montaż/Demontaż/Naprawa (branża lotnicza) Ref. No: 6561

Chcesz dalej rozwijać się w obszarze mechaniki lub zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe?

Jesteś zainteresowany/a poznaniem nowych technologii i chętny/a do zdobywania wiedzy?

Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu i fajnej atmosferze w pracy?

Rozwijaj się z najlepszymi i już dzisiaj stań się częścią innowacyjnej firmy lotniczej!

Region: Jasionka k. Rzeszowa, podkarpackie

Twoje obowiązki:

  • Demontaż oraz montaż silników lotniczych oraz podzespołów (na podstawie specyfikacji technologicznych oraz rysunków technicznych)
  • Przeprowadzanie kontroli jakościowej wykonanych prac
  • Drobne, manualne naprawy części
  • Tworzenie odpowiedniej dokumentacji
  • Utrzymanie na wymaganym poziomie jakości oraz bezpieczeństwa pracy

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe, preferowane w kierunku mechanicznym
  • Doświadczenie w obszarze produkcji, montażu i napraw mechanicznych mile widziane (mechanik samochodowy, mechanik przemysłowy)
  • Dobre zdolności manualne
  • Nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy
  • Mile widziana umiejętność spawania metodą TIG
  • Znajomość języka angielskiego wymagana na poziomie komunikatywnym (min. A2)

Oferujemy:

monetization_on

System premiowy

local_dining

Dofinansowanie do posiłków

local_hospital

Bezpłatną prywatną opiekę medyczną

trending_up

Profesjonalny, bezpłatny program szkoleniowy w kraju oraz zagranicą

grade

Stabilne zatrudnienie