Specjalista ds. płac Ref. No: 6597

Dla naszego Klienta, jednego z największych profesjonalnych dostawców usług finansowych i konsultingowych na świecie, aktualnie poszukujemy specjalistów na podane stanowisko.

Region: Rzeszów, podkarpackie

Wymagania:

Jeżeli:

  • Posiadasz min. 3-letnie doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń
  • Posiadasz praktyczną znajomość sporządzania listy płac w programie SAP (mile widziana znajomość programu Płatnik)
  • Bardzo dobrze znasz zagadnienia z zakresu polskiego prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Bardzo dobrze znasz pakiet programów MS Office, w szczególność MS Excel
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B1
  • Jesteś dokładny, sumienny i posiadasz zdolności analityczne

Obowiązki:

  • Kompleksowe prowadzenie procesów płacowych
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT i sprawozdań do GUS
  • Rozliczanie czasu pracy
  • Weryfikacja procedur, polityk i regulaminów związanych z kwestiami płacowymi
  • Doradztwo prawne w sprawach personalnych dotyczących zarówno polskich pracowników jak
    i obcokrajowców
  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawnych
  • Przygotowywanie raportów i analiz płacowych

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Darmową wypożyczalnię rowerów
  • Wewnętrzny program rozwoju kariery
  • Kartę Multisport
  • Atrakcyjne wynagrodzenie