Student/ Studentka studiów zaocznych - Obsługa Sekretariatu Ref. No: 6603

Advisory Group TEST Human Resources jest jedną z największych polskich firm specjalizujących się w konsultingu HR. Nasz zespół to kilkadziesiąt pracowników oraz kilkunastu stałych współpracowników. Od 1991 wspieramy naszych Klientów wiedzą ekspercką i doświadczeniem projektowym w zakresie HRM. Współpracujemy z międzynarodowymi korporacjami i czołowymi polskimi firmami. Obecnie do naszej centrali w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko:

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Zdolność do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę zlecenie (status studenta, studia zaoczne)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office) i urządzeń biurowych
  • Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne, skrupulatność, wielozadaniowość oraz dokładność w pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista

Obowiązki:

  • Obsługa sekretariatu (przyjmowanie gości, obsługa przesyłek, korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz dokumentów wewnętrznych)
  • Sporządzanie zamówień na potrzeby biura
  • Obsługa centrali telefonicznej
  • Bieżąca organizacja i koordynacja pracy sekretariatu (obsługa zapytań ofertowych, windykacja FV, organizacja podróży służbowych, nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń biurowych)
  • Publikacja i edycja ogłoszeń
  • Wprowadzanie i administracja danymi
  • Współpraca ze wszystkimi działami w firmie
  • Dbałość o wizerunek firmy

Oferujemy:

  • Możliwość poznania realiów codziennej pracy w firmie doradztwa personalnego
  • Doskonałą atmosferę pracy w młodym zespole
  • Możliwość korzystania z karty Multisport