Kierownik Projektów IT w obszarze produkcji Ref. No: 6604

Naszym Klientem jest  firma oferująca  systemy informatyczne dla przedsiębiorstw. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy obecnie Kandydatów na podane stanowisko.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Organizacja, koordynacja i zarządzanie procesem przygotowania i realizacji projektów wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania procesami produkcyjnymi,
  • Udział w procesie definiowania wymagań,
  • Tworzenie planów projektu, harmonogramów, monitorowanie postępów prac, ryzyka, raportowanie
  • Nadzór nad odbiorem, testowaniem i wdrożeniem wykonanych projektów
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientem
  • Dbanie o przepływ dokumentacji i informacji w zespole
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej

Obowiązki:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT
  • Doświadczenia w budowaniu i zarządzaniu relacją z klientem
  • Umiejętność definiowania wymagań i delegowania zadań
  • Wysoki poziom asertywności
  • Systematyczność, dokładność i konsekwencja w realizowaniu przydzielanych zadań
  • Mile widziana znajomość branży produkcyjnej

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o uznanej renomie, silnej pozycji rynkowej i międzynarodowym zakresie działalności
  • Udział w ciekawych projektach wdrożeniowych, w tym dla najbardziej renomowanych przedsiębiorstw
  • Dofinansowanie do systemu kafeteryjnego (prywatna opieka medyczna, polisa na życie, Multisport)
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia