Kierownik ds. Kontrollingu Ref. No: 6616

Naszym klientem jest jedna z największych w Europie firm biotechnologicznych działających w obszarze odkrywania i rozwoju leków, zajmująca się również świadczeniem usług badawczo-rozwojowych na zlecenie firm z całego świata.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z obszaru finansów lub rachunkowości
  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w controllingu
  • Wiedza z zakresu międzynarodowych standardów rachunkowości
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne
  • Dobra znajomość systemów klasy Business Intelligence
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Obowiązki:

  • Prowadzenie rachunkowości zarządczej Grupy
  • Konsolidacja i analiza danych finansowych
  • Współpraca z Zarządem w zakresie zarządzania finansami Grupy, raportowania GPW i  prowadzenia Investor Relations
  • Utrzymanie i rozwój narzędzi oraz procedur controllingowych

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie innowacyjnej
  • Stały rozwój zawodowy (indywidualny program szkoleń związanych z podnoszeniem kwalifikacji zawodowych)
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne pakiet benefitów pozapłacowych