Dyrektor Produkcji - budownictwo kubaturowe Ref. No: 6644

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z budowlanej wieloletnią tradycją, poszukujemy obecnie Kandydatów na  podane stanowisko.

Region: Warszawa, mazowieckie

Wymagania:

  • Kilkuletnie  doświadczenie zawodowe, w tym 5 letnie na samodzielnym stanowisku zarządczym
  • Doświadczenie w realizacji inwestycji kubaturowych
  • Wykształcenie kierunkowe oraz uprawnienia budowlane

Obowiązki:

  • Efektywne zarządzanie i realizacja kontraktów budowlanych prowadzonych przez firmę zgodnie z warunkami zawartymi w umowach i aktach prawnych
  • Realizacja zakładanego wyniku finansowego, przygotowywanie i monitorowanie realizacji budżetu
  • Skuteczne, nastawione na efektywność i usprawnienia zarządzanie zasobami
  • Współpraca z innymi obszarami w firmie: technicznym, handlowym i finansowym oraz udzielanie im niezbędnego wsparcia
  • Analiza raportów i identyfikacja odchyleń od przyjętych planów
  • Nadzór nad roszczeniami w celu zapewnienia najwyższego poziomu satysfakcji Klienta wraz z równoczesnym zabezpieczeniem interesów firmy
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz strategicznymi partnerami biznesowymi, uczestniczenie w negocjacjach

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kompetencji wśród najlepszych specjalistów z branży
  • Przyjazną atmosferę pracy