Dyrektor Produkcji -budownictwo kubaturowe Ref. No: 6644

Dla naszego Klienta, międzynarodowej budowlanej, poszukujemy obecnie specjalisty na stanowisko:

Region: Kraków (Kraków-Śródmieście), małopolskie

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie (preferowane w zakresie prawa lub ekonomii),
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z wykonywaniem zadań z zakresu doradztwa podatkowego lub prowadzenia rozliczeń podatkowych spółek kapitałowych,
  •  minimum dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  •  dobra znajomość aplikacji MS Office (w szczególności MS Excel, MS Word),
  •  mile widziana znajomość systemów finansowo-księgowych (w szczególności SAP) i zagadnień księgowych,
  • nastawienie na rozwój zawodowy i zdobywanie nowych kompetencji w obszarze podatków,
  •  zdolności interpersonalne (w tym: organizacyjne, komunikacyjne), proaktywne podejście do wykonywanej pracy.

Obowiązki:

  • kompleksowa obsługa w obszarze podatków VAT, PCC, RET, CIT i innych opłat publicznoprawnych, w tym kalkulowanie bieżących zobowiązań podatkowych oraz sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych,
  • wsparcie zespołu podatkowego w procesie realizacji obowiązków z zakresu cen transferowych, w tym sporządzanie i aktualizacja lokalnej dokumentacji podatkowej,
  • prowadzenie korespondencji z organami podatkowymi, w tym przygotowanie wniosków o wydanie indywidualnych interpretacji prawa podatkowego oraz ewentualnych skarg na te interpretacje,
  • uczestnictwo w postępowaniach i kontrolach podatkowych prowadzonych przez organy podatkowe oraz postępowaniach sądowoadministracyjnych,
  • analiza konsekwencji podatkowych transakcji oraz rozwiązań biznesowych planowanych i aktualnie wdrażanych,również w ich aspektach międzynarodowych.

Oferujemy:

  • pakiet szkoleniowy i benefitów (karta Multisport, zajęcia językowe i prywatna opieka medyczna),
  • możliwość długoterminowego rozwoju zawodowego w ciekawych projektach podatkowych,
  • kontakt z obszarem biznesowym/produkcyjnym,
  •  niezależność w wykonywaniu powierzonych zadań zawodowych,
  • dostęp do specjalistycznych źródeł wiedzy podatkowej, zaawansowanych systemów i narzędzi informatycznych oraz najlepszych praktyk biznesowych,
  •  wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kompetencji