Kierownik Działu Logistyki i Zakupów Ref. No: 6645

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy obecnie specjalisty na podane stanowisko.

Region: Częstochowa, śląskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe preferowane logistyka, ekonomia, supply chain
  • Doświadczenie  zawodowe w firmie produkcyjnej w działach logistyki, zakupów lub sprzedaży
  • Znajomość zasad magazynowania , optymalizacji obiegów i kosztów magazynowych
  • Znajomość pakietu MS Office (MS Excel, Word)
  • Znajomość system ERP – moduł logistyczny
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość wymagań ISO/TS
  • Wysokie kompetencje organizacyjne i interpersonalne

Obowiązki:

Zapewnienie  realizacji dostaw do klientów zewnętrznych oraz wewnętrznych poprzez:

  • Koordynację i kontrolę  procesu realizacji zamówień klientów
  • Terminową organizację i nadzór wysyłek do klienta
  • Kontrolę zabezpieczenia materiałowego dla produkcji
  • Nadzór nad pracą magazynów oraz  ciągłą optymalizację gospodarki magazynowej
  • Bieżącą optymalizację funkcjonowania operacji logistycznych
  • Ustalanie priorytetów wykonywania zadań na podstawie planów produkcyjnych
  • Opracowywanie i  realizacja budżetu
  • Profesjonalny kontakt z klientami i dostawcami
  • Budowanie, zarządzanie oraz motywowanie podległego zespołu pracowników

Oferujemy:

  • Pozytywną atmosferę  i pełną wyzwań pracę w doświadczonym międzynarodowym zespole
  • Duże możliwości samorealizacji na odpowiedzialnym stanowisku z możliwością kreowania i wdrażania własnych pomysłów zgodnych z polityką firmy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dodatkowe szkolenia specjalistyczne
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od realizacji celów