Koordynator Centrum Szkoleniowego Ref. No: 6647

Rozwiń swoją karierę wśród najlepszych
 i dołącz do nowo powstałej firmy z branży lotniczej!

Region: Rzeszów, podkarpackie

Wymagania:

  • Min. 3 - 4  letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w branży lotniczej lub produkcyjnej (mile widziane doświadczenie na stanowisku leaderskim)
  • Bardzo dobra znajomość rynku szkoleń technicznych, z branży produkcyjnej (np. dla  mechaników, monterów, inspektorów, operatorów itp.)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1/B2)
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność działania pod presją czasu
  • Kreatywność
  • Umiejętność wyznaczania celów

Obowiązki:

  • Aktywny udział w tworzeniu centrum szkoleniowego w strukturach nowo powstałej firmy
  • Koordynowanie działania centrum oraz opieka nad uczestnikami szkoleń
  • Opracowanie strategii szkoleniowej
  • Tworzenie i realizacja planu szkoleń
  • Planowanie i kontrola budżetu programów treningowych
  • Badanie i analizowanie potrzeb  szkoleniowych pracowników
  • Aktywne poszukiwanie obszarów rozwoju w dziedzinie szkoleń

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju wraz z rozwojem firmy
  • Szeroki pakiet szkoleniowy
  • Opieka medyczna
  • Dofinansowanie posiłków pracowniczych