Kontroler Jakości Ref. No: 6673

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży lotniczej poszukujemy specjalisty na stanowisko: Kontroler Jakości.

Region: Rzeszów, podkarpackie

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne – średnie lub zawodowe, preferowane o profilu mechanicznym
  • Doświadczenie w obszarze produkcji, montażu, napraw mechanicznych
  • Mile widziane szkolenie w zakresie kontroli jakości
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Nastawienie na wysoką jakość pracy
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu min. podstawowym

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie wszelkich wstępnych, pośrednich oraz końcowych kontroli silników samolotów oraz ich komponentów
  • Inspekcja części silników samolotów według specyfikacji systemowych (system SAP) oraz dokumentacji
  • Prowadzenie odpowiedniej oceny oraz dokumentacji zgodnie z regulacjami oraz instrukcjami

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Profesjonalny program szkoleniowy w kraju oraz zagranicą
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie posiłków