Operator Procesów Chemicznych Ref. No: 6673

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży lotniczej poszukujemy specjalisty na stanowisko: Operator Procesów Chemicznych.

Region: Rzeszów, podkarpackie

Wymagania:

  • Ukończona szkoła o profilu mechanicznym ( technika, szkoły zawodowe)
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie czyszczenia chemicznego, wysoko ciśnieniowego
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Nastawienie na wysoką jakość pracy
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu min. podstawowym

Obowiązki:

  • Chemiczne, mechaniczne, a także manualne czyszczenie części silników lotniczych oraz ich komponentów zgodnie z otrzymaną instrukcją z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi
  • Uzupełnianie dokumentacji
  • Klasyfikacja części według procedur (m.in. FPI)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Profesjonalny program szkoleniowy w kraju oraz zagranicą
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie posiłków