Konsultant ds. rekrutacji Ref. No: 6674

Advisory Group TEST Human Resources jest jedną z największych polskich firm specjalizujących się w konsultingu HR. Nasz zespół to ponad 50 pracowników oraz kilkunastu stałych współpracowników. Od 1991 wspieramy naszych Klientów wiedzą ekspercką i doświadczeniem projektowym w zakresie HRM. Współpracujemy z międzynarodowymi korporacjami i czołowymi polskimi firmami. Do naszej krakowskiej centrali poszukujemy zdolnych, ambitnych osób z pozytywną energią i zapałem do nauki, zmotywowanych do rozwoju w branży rekrutacyjnej.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Zainteresowanie tematyką rekrutacji
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (psychologia, socjologia, zarządzanie, ekonomia, itd.)
  • Wcześniejsze doświadczenie w obszarze rekrutacji mile widziane
  • Język angielski min. B2
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Samodzielność i odpowiedzialność

Obowiązki:

  • Udział w różnorodnych projektach dla znaczących firm międzynarodowych otwierających i rozwijających swoje oddziały w Krakowie
  • Skuteczne budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Dbałość o najwyższy standard obsługi i realizacji zleceń
  • Preselekcja nadsyłanych aplikacji
  • Pozyskiwanie kandydatów
  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych

Oferujemy:

monetization_on

Stałe wynagrodzenie+atrakcyjny system premiowy

school

szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

trending_up

Możliwość rozwoju w obszarze rekrutacji

  • Pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku
  • Pracę w przyjaznym zespole, nastawionym na dobrą jakość i pozytywną atmosferę
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ustalonej renomie