Specjalista ds. rozwoju sprzedaży eksportowej (branża ciężarowa) Ref. No: 6697

Naszym klientem jest jeden z największych polskich dystrybutorów części zamiennych do samochodów ciężarowych, działający  na międzynarodowych rynkach od 25 lat.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie handlowe w obszarze sprzedaży eksportowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub dowolnego języka obcego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Znajomość branży samochodów ciężarowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Otwartość, komunikatywność, dobra energia i kreatywność
  • Determinacja, zaangażowanie nastawienie na wyniki
  • Zorientowanie na klienta i łatwość nawiązywania kontaktów

Kluczowe obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • Monitorowanie zagranicznych rynków w celu poszukiwania nowych możliwości kierunków sprzedaży
  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Nadzorowanie procesu realizacji zamówień

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracę pełną wyzwań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy