Inżynier Materiałowy Ref. No: 6713

Naszym Klientem jest jeden z czołowych producentów silników lotniczych i podzespołów napędowych.  W związku z intensywnym rozwojem obecnie poszukujemy wysokiej klasy specjalistów do pracy na stanowisku: Inżynier Materiałowy.

Region: , podkarpackie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie Inżynierii Materiałowej
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie stopów niklu, tytanu oraz materiałów żelaznych będzie dodatkowym atutem
  • Doskonała wiedza w zakresie metod statystycznych i planowania badań doświadczalnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności analityczne pozwalające na rozwiązywanie złożonych problemów technicznych
  • Umiejętność pracy zespołowej umożliwiająca kooperację w międzynarodowych strukturach firmy

Obowiązki:

  • Wsparcie Działu Badawczo-Rozwojowego, Działu Produkcji oraz Działu Napraw w zakresie inżynierii materiałowej
  • Dobór materiałów
  • Interpretacja właściwości materiałowych
  • Określanie wynikających z właściwości materiałowych wymagań dla procesów obróbki (obróbki cieplnej, obróbki powierzchniowej)
  • Optymalizacja parametrów obróbki materiałów
  • Ocena przypadków niezgodności w zakresie właściwości materiałowych
  • Decyzyjność w zakresie akceptacji materiałów wykorzystywanych w produkcji
  • Analiza uszkodzeń
  • Ocena procedur naprawczych
  • Określanie możliwych usprawnień w zakresie właściwości materiałowych
  • Wsparcie w tworzeniu dokumentacji materiałowej

Oferujemy:

trending_up

Możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji

school

Program profesjonalnych szkoleń

monetization_on

Atrakcyjne wynagrodzenie