Koordynator ds. Lean Manufacturing Ref. No: 6723

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy obecnie Kandydatów na spanowisko: Koordynator ds. Lean Manufacturing.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze produkcji w wysokich standardach Lean Manufacturing
  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Dobra praktyczna znajomość języka angielskiego
  • Wysoki poziom znajomości narzędzi i technik Lean
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, szczególnie MS Excel
  • Zdolność komunikacji i współpracy

Obowiązki:

  • Wdrażanie i ciągły rozwój Lean Manufacturing w zakładach  produkcyjnych
  • Wdrażanie i realizacja standardów międzynarodowych Grupy  w zakresie Lean
  • Prowadzenie szkoleń oraz warsztatów na stanowiskach pracy w szczególności 5S, SWI, TPM,SMED
  • Wdrażanie narzędzi podnoszących standardy pracy
  • Projektowanie i wdrażanie planów związanych z optymalizacją kosztów produkcji

Oferujemy:

local_play

Bardzo dobrą atmosferę pracy w najwyższych standardach środowiska produkcyjnego

Pracę w stabilnej firmie, w międzynarodowym środowisku

trending_up

Możliwość rozwoju zawodowego

grade

Pakiet świadczeń socjalnych