Specjalista ds. techniczno-handlowych Ref. No: 6729

room

Region:
Kraków, małopolskie

attach_money

Wynagrodzenie:
Podstawa+ system prowizyjny

assignment

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Dla naszego Klienta, Firmy Gardner Denver, lidera w zakrasie dostarczania sprężarek i kompresorów powietrza, w związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:  Specjalista ds. techniczno-handlowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie handlowe, mile widziane w branży technicznej
  • Znajomość programu Autocad
  • Zdolności sprzedażowe
  • Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Wysoka kultura osobista
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Opieka handlowa nad pozyskanym klientem oraz nad obecnymi klientami
  • Sprzedaż urządzeń do wytwarzania sprężonego powietrza oraz obsługa posprzedażowa
  • Negocjacje handlowe
  • Pomoc i doradztwo techniczne

Oferujemy:

directions_car

Samochód służbowy

phonelink_ring

Telefon służbowy

Możliwość pracy zdalnej dla osób spoza Krakowa

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (motywujacy system prowizyjny)
  • Atrakcyjne środowisko pracy