Młodszy Specjalista ds. Administracji Personalnej Ref. No: 6753

room

Region:
Kraków, małopolskie

assignment

Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo

Lufthansa Group jest grupą lotnicza o zasięgu globalnym, w skład której wchodzi ponad 400 spółek. Grupa jest podzielona na pięć segmentów obejmujących przewozy pasażerskie, przesyłki lotnicze oraz usługi lotnicze: Passenger Airline Group, Logistics, MRO, Catering oraz IT Services. Wszystkie segmenty zajmują wiodącą pozycję w swoich obszarach działalności, w niektórych przypadkach są liderami rynku globalnego.

Lufthansa Global Business Services (LGBS) jest międzynarodową strukturą należącą do Lufthansa Group. Rola LGBS polega na zapewnieniu szerokiego zakresu najwyższej jakości usług z zakresu księgowości oraz usług biznesowych dla spółek grupy Lufthansa. Zakres usług obejmuje m.in. obszary Finansów, Księgowości, Human Resources, Raportowania oraz Zakupów.

Wymagania:

  • Absolwenci lub studenci ostatnich lat (preferowane kierunki związane z obszarem HR, prawnicze lub ekonomiczne)
  • Ukończony staż lub praktyki w dziale kadr lub administracji personalnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra zdolność komunikacji i współpracy
  • Samodzielność, sumienność i odpowiedzialność
  • Dobra znajomość MS Office (MS Excel)
  • Dyspozycyjność na pełen etat

Obowiązki:

  • Prowadzenie administracji kadrowej
  • Obsługa systemu kadrowego i utrzymywanie bazy danych
  • Sporządzanie dokumentacji związanej z przyjmowaniem i odejściem pracowników
  • Kontrola i rozliczanie czasu pracy
  • Przygotowywanie raportów i statystyk w zakresie administracji personalnej
  • Wsparcie w procesie naliczania płac przez firmę zewnętrzną

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie oraz w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczne godziny pracy umożliwiające pogodzenie obowiązków zawodowych z życiem osobistym
  • Atrakcyjny pakiet benefitów