Programista SAP UI5 Ref. No: 6775

room

Region:
Tajęcina , podkarpackie

attach_money

Wynagrodzenie:
Atrakcyjne

assignment

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Koncern MTU Aero Engines  jest jednym z największych na świecie producentów zespołów napędowych dla samolotów. MTU Aero Engines Polska rozpoczęło swoją działalność w 2008 roku. Nowoczesny zakład produkcyjny wraz z centrum badawczo-rozwojowym zlokalizowany jest w Tajęcinie k. Rzeszowa – stolicy polskiego przemysłu lotniczego. Polski oddział prowadzi prace badawcze, produkcję najwyższej klasy komponentów silników lotniczych, montaż modułów oraz naprawy części układów napędowych.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość SAP FIORI/UI5
  • Bardzo dobra znajomość HTML, JavaScript, CSS, JQuery
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność definiowania i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Zaangażowanie, samodzielność i konsekwencja w działaniu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Chęć rozwoju w SAP ABAP będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • Projektowanie, implementowanie oraz testowanie aplikacji SAPUI5
  • Wdrażanie aplikacji SAP FIORI
  • Optymalizacja istniejących rozwiązań SAPUI5
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej

Oferujemy:

trending_up

Kursy językowe

local_hospital

Prywatną opiekę medyczną

fitness_center

Kartę sportową

  • Innowacyjność i prestiżową branżę – prowadzimy intensywne prace badawczo-rozwojowe i produkcję w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne
  • Nacisk na współpracę oraz otwartą komunikację
  • Wsparcie finansowe nauki na studiach oraz języków obcych
  • Liczne aktywności w ramach promowania work-life balance
  • Dofinansowane obiady w stołówce firmowej
  • Pakiet medyczny, a dla osób długotrwale związanych w firmą - „bonus za współpracę"