Specjalista ds. Płac Ref. No: 6778

Naszym Klientem jest europejska firma z branży retail, która właśnie otworzyła nowe insourcingowe centrum usług wspólnych w Krakowie, poszukująca Kandydatów chcących stać się częścią jej wewnętrznego zespołu.

Region: Kraków, małopolskie

Twoje kompetencje:

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku w zakresie obsługi płacowej
  • Praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy oraz przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych, zasiłków itp.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Doświadczenie w obsłudze programów kadrowo-płacowych, znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Praktyczna  znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, dokładność, samodzielność

Twoja zadania:

  • Rozliczanie czasu pracy  (np. nieobecności, zasiłków chorobowych) oraz przygotowywanie list płac
  • Kontrola oraz zapewnienie poprawności danych niezbędnych do naliczenia wynagrodzeń
  • Współpraca z zewnętrznymi biurami księgowymi, instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi
  • Udzielanie informacji pracownikom z zakresu płac
  • Wprowadzanie i analizowanie danych w systemie kadrowo – płacowym
  • Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy
  • Przygotowywanie dokumentacji dla zewnętrznych organów kontrolujących

Oferujemy:

fitness_center

Kartę sportową

local_hospital

Prywatną opiekę zdrowotną

grade

Przyjazne środowisko pracy

school

Pakiet szkoleń i programów rozwojowych

trending_up

Perspektywę długoterminowej kariery wraz z rozwojem międzynarodowej firmy