Zastępca Kierownika Zmiany Ref. No: 6779

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy obecnie specjalisty na stanowisko: Zastępca Kierownika Zmiany.

Region: Dąbrowa Górnicza, śląskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe/średnie techniczne
  • 2-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w zakładzie produkcyjnym (idealnie automotive), doświadczenie w zakładzie przemysłu ciężkiego o wysokim stopniu uprzemysłowienia będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość narzędzi lean w obszarze produkcji
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4brygadowym
  • Umiejętności analizowania oraz podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Znajomość programów: excel, power point

Obowiązki:

  • Kontrola procesu produkcyjnego w poszczególnych fazach i zapewnienie jego poprawnej realizacji - współpraca z działem utrzymania ruchu, logistyki, jakości i technologii
  • Zapewnienie dotrzymania standardów: BHP, jakościowych i procesowych
  • Przeprowadzanie wstępnej diagnozy i informowanie odpowiednich służb w przypadku nieprawidłowości na maszynach i urządzeniach
  • Proponowanie rozwiązań usprawniających
  • Rozwój i motywowanie zespołu pracowników

Oferujemy:

Pracę na samodzielnym, odpowiedzialnym stanowisku

monetization_on

Atrakcyjne wynagrodzenie

trending_up

Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych